  • Inwestycyjny
Antar lampa sufitowa wbudowywana IP44 GU10 DL-26385-GU10-WH Italux
Antar lampa sufitowa wbudowywana IP44 GU10 DL-26385-GU10-WH
Italux
Dostępność: Na zapytanie
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: DL-26385-GU10-WH
Kod EAN: 5900644342748
  • Recenzje produktu (0)
Średnica: 80 mm
Wysokość: 70 mm
Średnica otworu montażowego: 60 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: biały piaskowany
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 10 W GU10