Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » OPRAWY WISZĄCE » Oprawy wiszące z metali i tworzyw » Lampy wiszące z metali i tworzyw z wbudowanymi modułami LED » Brasco Up Down lampa wisząca LED 100W 6800lm 3000K, 4000K PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIM
  • Inwestycyjny
Brasco Up Down lampa wisząca LED 100W 4700lm 3000K, 4000K PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIM ItaluxBrasco Up Down lampa wisząca LED 100W 6800lm 3000K, 4000K PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIM
Brasco Up Down lampa wisząca LED 100W 4700lm 3000K, 4000K PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIM Italux
Brasco Up Down lampa wisząca LED 100W 6800lm 3000K, 4000K PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIM
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: PND-56215D-100RPP-BK-3KS4K-TRDIMM
Kod EAN: 5902854538041
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 2000 x 980 mm
Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
Kolor wykończenia:  czarny, biały
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 100 W LED (moduł LED w komplecie)