Casel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3K ItaluxCasel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3KCasel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3KCasel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3KCasel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3K
Casel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3K Italux
Casel kinkiet LED 20W 1000lm 3000K WL-57882-20W-3K
Italux
Dostępność: Na zapytanie
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: WL-57882-20W-3K
Kod EAN: 5900644330608
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 120 x 100 x 500 mm
Materiał: stal, aluminium, akryl
Kolor wykończenia: kawowy
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 20 W LED (moduł LED w komplecie)