  • Inwestycyjny
Clarise lampa sufitowa LED MX15083-4B-56W
Italux
Dostępność: Do wyczerpania zapasu
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: MX15083-4B-56W
Kod EAN: 5900644320784
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
  • Recenzje produktu (0)
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 500 mm
Wysokość: 80 mm
Materiał: metal, tworzywo sztuczne, kryształ
Kolor wykończenia: srebrny, chrom
Zasilanie: 230V
Źródło światła: 1 x 56 W LED (moduł LED w komplecie)
Strumień świetlny: 4760 lm
Barwa światła: ciepła biała
Temperatura barwowa: 3000 K
Stopień IP: 20
Klasa ochrony: I
Trwałość diod LED: 25000 h
Nie współpracuje z ściemniaczami oświetlenia.
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Mercer MX15118-1A-36W LED
szt. Do koszyka
Trend lampa sufitowa E14 C0165 złota MaxLight
szt. Do koszyka
Gallant 50 Round plafon LED 1557-L Azzardo
Hanna lampa sufitowa 4 x 28 W G9  78698 Endon Lighting