Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » OPRAWY ŚCIENNE » Kinkiety z kloszami szklanymi » Eris kinkiet LED 18W 2325lm 3000K WL-98374-18W-GD
  • Inwestycyjny
Eris kinkiet LED 18W 2325lm 3000K WL-98374-18W-GD Italux
Eris kinkiet LED 18W 2325lm 3000K WL-98374-18W-GD
Italux
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: WL-98374-18W-GD
Kod EAN: 5902854539734
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 550 x 200 x 170 mm
Materiał: metal, szkło
Kolor wykończenia: złoty, transparentny, opalowy
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 18 W LED (moduł LED w komplecie)