Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » SYSTEMY OŚWIETLENIOWE » Systemy jednoobwodowe » DomenoLED 230V/48V 1-fazowy » DomenoLED Magnetic 48V 1-fazowy » Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 3000K DDCX-FG300 Biała
  • Inwestycyjny
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 3000K DDCX-FG300 Biała 840-uniw DomenoLEDLampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 3000K DDCX-FG300 Biała
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 3000K DDCX-FG300 Biała 840-uniw DomenoLED
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 3000K DDCX-FG300 Biała
DomenoLED
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: 840-uniw
Kod EAN: 5903678824983
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 22 x 43 x 300 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: biały
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 12 W LED (moduł LED w komplecie)