Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 3200lm 4000K DDCX-FG1200 476-uniw DomenoLEDLampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 3200lm 4000K DDCX-FG1200 476-uniw DomenoLED
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 40W 4200lm 4000K DDCX-FG1200
DomenoLED
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: 476-uniw
Kod EAN: 5903678823511
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 22 x 43 x 1200 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: czarny
Zasilanie: 48 V DC
Źródło światła: 40 W LED (moduł LED w komplecie)