Mercanta 2 lampa sufitowa ruchoma LED GL7117-2/12W 3000K WH+BL
Italux
Dostępność: Do wyczerpania zapasu
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: GL7117-2/12W 4000K WH+BL
Kod EAN: 5900644325161
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 70 x 60 mm
Wymiary otworu montażowego: 208 x 116 x 115 mm
Materiał: metal
Kolor wykończenia: biały, czarny
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 2 x 12 W LED (moduły LED w komplecie)