Olbis lampa sufitowa LED 24W 2900lm PLF-63827-300L-24W-WO ItaluxOlbis lampa sufitowa LED 24W 2900lm PLF-63827-300L-24W-WO
Olbis lampa sufitowa LED 24W 2900lm PLF-63827-300L-24W-WO Italux
Olbis lampa sufitowa LED 24W 2900lm PLF-63827-300L-24W-WO
Italux
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: PLF-63827-300L-24W-WO
Kod EAN: 5900644348313
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 300 x 300 x 24 mm
Materiał: drewno, tworzywo sztuczne
Kolor wykończenia: drewno, biały
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 24 W LED (moduł LED w komplecie)