Russo M ruchoma LED TL7556/28W 3000K WH+GR
Italux
Dostępność: Do wyczerpania zapasu
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: TL7556/28W 3000K WH+GR
Kod EAN: 5900644325970
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 200 x 95 mm
Materiał: metal (aluminium)
Kolor wykończenia: biały, szary
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 28 W LED (moduł LED w komplecie)