Valdes lampa wisząca LED 5W 180lm CCT PND-22302-1-GD Italux
Valdes lampa wisząca LED 5W 180lm CCT PND-22302-1-GD
Italux
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: PND-22302-1-GD
Kod EAN: 5906630852642
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 1500 x 25 x 25 mm
Materiał: stal, aluminium, akryl
Kolor wykończenia: złoty, biały
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 5 W LED (moduł LED w komplecie)