Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » SYSTEMY OŚWIETLENIOWE » Systemy jednoobwodowe » Italux 230/48V Magnetic » Zasilacz 100W do systemu Magnetic 48V TRMA-PS-100W
SIENA I 1xES111 Holdbox
SIENA I 1xES111
  • Inwestycyjny
Zasilacz 100W do systemu Magnetic 48V TRMA-PS-100W Italux
Zasilacz 100W do systemu Magnetic 48V TRMA-PS-100W
Italux
1 osoba kupiła 3 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: TRMA-PS-100W
Kod EAN: 5902854539956
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 5 lat
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 244 x 22 mm
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor wykończenia: czarny
Zasilanie: 230 V
Napięcie wyjściowe 48 V DC
Moc wyəsciowa: 100 W
Stopień IP: 20
Klasa ochrony: I
Zasilacz 100 W do szynoprzewodów Magnetic 48 V