Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » SYSTEMY OŚWIETLENIOWE » Systemy jednoobwodowe » DomenoLED 230V/48V 1-fazowy » DomenoLED Magnetic 48V 1-fazowy » Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 Biała
  • Inwestycyjny
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 Biała 845-uniw DomenoLEDLampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 BiałaLampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 BiałaLampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 BiałaLampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 Biała
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 Biała 845-uniw DomenoLED
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 12W 960lm 4000K DDCX-GS12-220 Biała
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: 845-uniw
Kod EAN: 5903678825034
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 22 x 43 x 220 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: biały
Zasilanie: 48 V DC
Źródło światła: 10 W LED (moduł LED w komplecie)