Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » SYSTEMY OŚWIETLENIOWE » Systemy jednoobwodowe » DomenoLED 230V/48V 1-fazowy » DomenoLED Magnetic 48V 1-fazowy » Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12
  • Inwestycyjny
Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12 483-uniw DomenoLEDLampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12
Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12 483-uniw DomenoLED
Lampa LED do szyn magnetycznych łamana 48V 12W 960lm 3000K DDCX-GDZD12
DomenoLED
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: 483-uniw
Kod EAN: 5903678823443
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 23 x 102 x 220 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: czarny
Zasilanie: 48 V DC
Źródło światła: 12 W LED (moduł LED w komplecie)