Strona główna » OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE » SYSTEMY OŚWIETLENIOWE » Systemy jednoobwodowe » DomenoLED 230V/48V 1-fazowy » DomenoLED Magnetic 48V 1-fazowy » Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP B
  • Inwestycyjny
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP B 811-uniw DomenoLEDLampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP BLampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP B
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP B 811-uniw DomenoLED
Lampa LED do szyn magnetycznych 48V 24W 1920lm 3000K DDCX-GS24-436 - TYP B
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: 811-uniw
Kod EAN: 5903678824747
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 22 x 43 x 440 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: czarny
Zasilanie: 48 V DC
Źródło światła: 24 W LED (moduł LED w komplecie)