Mercer MX15118-1A-36W LED
Mercer MX15118-1A-36W LED
Italux
Dostępność: Do wyczerpania zapasu
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: MX15118-1A-36W
Kod EAN: 5900644320791
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
  • Recenzje produktu (0)
Średnica: 520 mm
Wysokość: 130 mm
Materiał: metal, szkło (piaskowane)
Kolor wykończenia: srebrny, chrom
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 36 W LED (moduł LED w komplecie)