Strona główna » Italux » Oker lampa sufitowa wbudowywana GU10 DL-26260-GU10-WH
  • Inwestycyjny
Oker lampa sufitowa wbudowywana GU10 DL-26260-GU10-WH Italux
Oker lampa sufitowa wbudowywana GU10 DL-26260-GU10-WH
Italux
Dostępność: Na zapytanie
Czas wysyłki: Na zapytanie
Kod producenta: DL-26260-GU10-WH
Kod EAN: 5900644341314
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 3 lata
  • Recenzje produktu (0)
Wysokość: 70 mm
Średnica: 90 mm
Średnica otworu montażowego: 75 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: biały piaskowany
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 10 W GU10