Ponar lampa sufitowa wbudowywana GU10 DL-26451-GU10-WH
Italux
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 2-3 dni
Kod producenta: DL-26451-GU10-WH
Kod EAN: 5900644341611
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 90 x 90 x 35 mm
Materiał: aluminium
Kolor wykończenia: biały piaskowany
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 10 W GU10