  • Inwestycyjny
ŚWIETLOWKA T8 LED 12W/4000K/230V/UNI HoldboxTuba LED T8 12W/4000K/230V/UNI
ŚWIETLOWKA T8 LED 12W/4000K/230V/UNI Holdbox
Tuba LED T8 12W/4000K/230V/UNI
Tuba LED T8 12W/4000K/230V/UNI
Holdbox
1 osoba kupiła 5 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-2 dni
Kod producenta: HB29009
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 895 x 28 mm
Materiał: szkło, dyfuzor
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 12 W (moduł LED)